Studia na kierunku Architektury Wnętrz na Politechnice Białostockiej zapewniły mi solidną podstawę jednak to praca z klientem sprawiła że pokochałam to co robię. Ciągłe wyzwania, poszerzanie swoich horyzontów i zdobywanie nowych umiejętności czynią ją ciekawą i przy każdym projekcie zupełnie inną .

Projektowaniem zajmuję się od 13 lat, dzięki czemu mogę poszczycić się doświadczeniem. Działam głównie na rynku lokalnym, ale podejmuję się także zleceń poza regionem.

+48 506 685 184 kornilukdesign@gmail.com

Cennik

Rozpiętość cen wynika ze stopnia skomplikowania pomieszczeń. Szczegółowej wyceny projektu dokonuję na podstawie dokładnej analizy rodzaju pomieszczeń oraz ilości metrów do zaaranżowania, a także specyfiki prac i odległości od miejsca opracowania.

Rozpiętość cen wynika ze stopnia skomplikowania pomieszczeń. Szczegółowej wyceny projektu dokonuję na podstawie dokładnej analizy rodzaju pomieszczeń oraz ilości metrów do zaaranżowania, a także specyfiki prac i odległości od miejsca opracowania.

Niezależnie od wybranej opcji projektowej zawsze wykonujemy inwentaryzację pomieszczeń. Ma to na celu sprawdzenie zgodności wymiarów na rzucie z rzeczywistym stanem, bądź w przypadku braku rzutów – ich stworzenie.

Cennik obowiązuje na terenie Bielska Podlaskiego oraz w zasięgu do 50 km od centrum miasta. Powyżej tej odległości doliczane mogą być koszty dojazdu.

a

UKŁADY FUNKCJONALNE

rzuty / 8 – 13 zł/m²

PROJEKT KONCEPCYJNY

rzuty, wizualizacje / 30 – 60 zł/m²

PROJEKT WYKONAWCZY

rzuty, wizualizacje i projekt techniczny / 80 – 100 zł/m²

PROJEKT KOMPLEKSOWY

wybrany typ projektu z nadzorem / 120 – 150 zł/m²

NADZÓR INWESTORSKI – wycena indywidualna

To przejęcie z Państwa ciężaru kontaktowania się z wykonawcami, zamawiania towarów i koordynowania prac. Odbieracie skończone wnętrze zgodne z założeniami projektu.
– koordynacja prac związanych z procesem realizacji projektu
– stały kontakt z wykonawcami
– pomoc przy doborze ekip wykończeniowych
– zamawianie i dostarczanie materiałów wykończeniowych i mebli oraz nadzór nad ich montażem
– sprawdzanie dostaw materiałów po względem ich zgodności z zamówieniami
– w razie potrzeby dokonywanie drobnych zmian w projekcie
– informowanie klienta o przebiegu prac
– informowanie klienta o zbliżających się terminach płatności za prace wykończeniowe, czy dostawy materiałów

Jeszcze proszę tak jak we wzorze który Pani wysłałam proszę wspomnieć o projektowaniu on line i współpracy z wykonawcami: malarzem, tynkarzem, elektrykiem, hydraulikiem, stolarzami specjalizującymi się w realizacji mebli kuchennych i innych form zabudowy projektowej na wymiar